UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooo ale się dyskusja rozwinęła! Widać, że nie jestem sam. Wielu uważa jak ja że bogusia nie ma. Pozdro dla kumatych x 400
Ooo ale się dyskusja rozwinęła! Widać, że nie jestem sam. Wielu uważa jak ja że bogusia nie ma. Pozdro dla kumatych x 400