UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooo ale się dyskusja rozwinęła! Widać, że nie jestem sam. Wielu uważa jak ja że bogusia nie ma. Pozdro dla kumatych x 400


Anuluj