UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie ma tu ani słowa o niechęci UM do egzekwowania kar umownych za skandaliczne opóźnienia? Niewygodny temat dla UM i jego zaprzyjaźnionych mediów?

Wpłaciłem_na_kampanię_Wróbla

Anuluj