UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Malicki jest pan chura optymista jak ten tor ma odciazyc lodowisko przy karowej jak jego kolejne terminy oddania do uzytku sa czysta mrzonka Juz w tamtym roku mielismy miec na tym obiekcie zawody rangi ogolnopolskiej kolejne terminy nie zostaly dotrzymane a Pan jak ci z Borowa. .. wszstko pomalu bedzie ok, tylko panowie to wszystko jest wlasnie za wolno i do kitu.

inspektorcolombo

Anuluj