UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z całym szacunkiem - a kto z imienia i nazwiska to odbiera ? Czy są to te same osoby co odbierały EPT ? To dopiero był przekręt a teraz też to nam władze miasta fundują ale za mniejszą kasę.
hamulcowy
Z całym szacunkiem - a kto z imienia i nazwiska to odbiera ? Czy są to te same osoby co odbierały EPT ? To dopiero był przekręt a teraz też to nam władze miasta fundują ale za mniejszą kasę.
hamulcowy