UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z całym szacunkiem - a kto z imienia i nazwiska to odbiera ? Czy są to te same osoby co odbierały EPT ? To dopiero był przekręt a teraz też to nam władze miasta fundują ale za mniejszą kasę.

hamulcowy

Anuluj