UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja te spartaczona robote kazal bym odebrac prezydentowi miasta albo jego zastepcom, ,bo zawsze jakiegos glupka trzeba znalezc, ,nikt chyba przy zdrowych zmyslach tej przeterminowanej partaniny i to kilkakrotnie, nie mowiac juz o jakosci wykonania nie wezmie na swoje barki, no chyba ze barki sa z Borowa i podpieraja caly nasz urzad???
podpieralski