UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będą zawody kibice będą stali bo brak jest trybun chociaż na obu prostych. Przyjadą na zawody z Polski umieją się. Elbląg się ośmiesza.

Elblazanin

Anuluj