UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będą zawody kibice będą stali bo brak jest trybun chociaż na obu prostych. Przyjadą na zawody z Polski umieją się. Elbląg się ośmiesza.
Elblazanin
Będą zawody kibice będą stali bo brak jest trybun chociaż na obu prostych. Przyjadą na zawody z Polski umieją się. Elbląg się ośmiesza.
Elblazanin