UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej poczekajcie z tymi odbiorami do pierwszej ulewy, bo potem się okaże że po deszczu ten tor zamienia się w jezioro.
rrrrrr
Lepiej poczekajcie z tymi odbiorami do pierwszej ulewy, bo potem się okaże że po deszczu ten tor zamienia się w jezioro.
rrrrrr