UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gronowo górne - miejscówka przy DRE tam zawsze łupią (tj. wyrabiają plany wystawionych mandatów). Długa prosta no i ograniczenie do 40,a niektórzy niewiedzą, że ustanowione na terenie całego Gronowa bo znak jest tylko pod tablicami miejscowości. W zeszłe wakacje to stali tam codziennie.
kierowca111