UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gronowo górne - miejscówka przy DRE tam zawsze łupią (tj. wyrabiają plany wystawionych mandatów). Długa prosta no i ograniczenie do 40,a niektórzy niewiedzą, że ustanowione na terenie całego Gronowa bo znak jest tylko pod tablicami miejscowości. W zeszłe wakacje to stali tam codziennie.

kierowca111

Anuluj