UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem wpisów komentarzy. Wynika z tego, że facet jechał normalnie ale go zatrzymali bez powodu i złożyli fałszywe zeznania, że był pijany? Co się dzieje. Dobrze, że koledzy go uczciwie bronili ale co z tego jak też trafili do aresztu. I to jest państwo prawa? Nie można już spokojnie jechać samochodem.
spokojny