UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takich sytuacjach zawsze nagrywać policjantów. BRONIĄ SIĘ PAZURAMI PRZED OBOWIĄZKOWYMI KAMERAMI PRZY INTERWENCJACH bo wiedzą co ich czeka i skończą się kłamstwa na swoją korzyść.
W takich sytuacjach zawsze nagrywać policjantów. BRONIĄ SIĘ PAZURAMI PRZED OBOWIĄZKOWYMI KAMERAMI PRZY INTERWENCJACH bo wiedzą co ich czeka i skończą się kłamstwa na swoją korzyść.