UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W takich sytuacjach zawsze nagrywać policjantów. BRONIĄ SIĘ PAZURAMI PRZED OBOWIĄZKOWYMI KAMERAMI PRZY INTERWENCJACH bo wiedzą co ich czeka i skończą się kłamstwa na swoją korzyść.


Anuluj