UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Problem polega na tym, czy funkcjonariusze nie składają fałszywych zeznań, co ostatnio często zdarza się policjantom. Sam doświadczyłem się na swojej skórze i dla mnie fakt składania fałszywych zeznań przez policjantów jest absolutnie nie do przyjęcia, ale cóż takie czasy na fałszowanie wszystkiego w szczególności przez stróżów prawa.