UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem polega na tym, czy funkcjonariusze nie składają fałszywych zeznań, co ostatnio często zdarza się policjantom. Sam doświadczyłem się na swojej skórze i dla mnie fakt składania fałszywych zeznań przez policjantów jest absolutnie nie do przyjęcia, ale cóż takie czasy na fałszowanie wszystkiego w szczególności przez stróżów prawa.


Anuluj