UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zeby było bezpiecznie to trzeba by było umieścic aparaty we wszystich gołebnikach i postawić je na wszystkich ulicach a tak poza fotoradarami to dresiwo i tak hebluje do oporu
kierowca
zeby było bezpiecznie to trzeba by było umieścic aparaty we wszystich gołebnikach i postawić je na wszystkich ulicach a tak poza fotoradarami to dresiwo i tak hebluje do oporu
kierowca