UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zeby było bezpiecznie to trzeba by było umieścic aparaty we wszystich gołebnikach i postawić je na wszystkich ulicach a tak poza fotoradarami to dresiwo i tak hebluje do oporu

kierowca

Anuluj