UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

- To znaczy że wypróbował - ludzie to jest miasto są jeszcze ludzie na chodnikach na pasach Nie raz to strach zatrzymać się przed przejściem bo albo ktoś cię będzie wyprzedzał albo ci w tył przywali, bo jedzie jak wariat - jestem kierowcą zawodowym ponad trzydzieści lat nie jestem też jakąś lebiegą też lubię przycisnąć ale w miarę bezpiecznie !

---

Anuluj