UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomysł O.K. bo ulica to nie tor wyścigowy - poza tym wystarczy porównac czas przejazdu z Zawady na Hetmańską - z prędkością przepisową i dowolnie większą - ile sie zyskuje? 1-2 minuty. A o stanie dróg rzeczywiscie szkoda pisać. Jesteśmy po prostu biedni i beznadziejnie rządzeni, ale jeśli poównamy się do Kirgistanu będzie świetnie, jeśli do Czech lub Węgier juz gorzej, do Niemiec w ogóle nie mozna się równać.
m02