UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie ten frajer panowie, a szkoda bo by mu sie przydaly wakacje na koszt panstwa, dziwne tylko że nawet "chłopaki" nie mogą go ujarzmić

ponpon

Anuluj