UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
testowanie służb ratowniczych to jakaś obsesyjna choroba wielu mieszkańców Elbląga, inspekcji robotniczo chłopskich dawno nie ma, chętni do kontrolowania wszystkiego i wszystkich miejsca sobie znaleźć nie mogą, takie porąbane to miasto.
znaciemniedobrze