UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dziwne. Do "sprawdzającego" przyjechali a jak coś się dzieje na prasde to doprosić ich się nie można a już szczytem jest jak mają do kolizji bez ofiar przyjechać.


Anuluj