UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dziwne. Do "sprawdzającego" przyjechali a jak coś się dzieje na prasde to doprosić ich się nie można a już szczytem jest jak mają do kolizji bez ofiar przyjechać.
Bardzo dziwne. Do "sprawdzającego" przyjechali a jak coś się dzieje na prasde to doprosić ich się nie można a już szczytem jest jak mają do kolizji bez ofiar przyjechać.