UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Debili nie brakuje,powinien umyć wszystkie okna w budynku policji to by pamiętał na drugi raz!
Marcin 42
Debili nie brakuje,powinien umyć wszystkie okna w budynku policji to by pamiętał na drugi raz!
Marcin 42