UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsze w tym wszystkim, że policjanci też składają fałszywe zeznania i poprzez to cierpią Bogu winni obywatele !!! Ale o tym już nie piszecie Panie rzeczniku !!!
Najgorsze w tym wszystkim, że policjanci też składają fałszywe zeznania i poprzez to cierpią Bogu winni obywatele !!! Ale o tym już nie piszecie Panie rzeczniku !!!