UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsze w tym wszystkim, że policjanci też składają fałszywe zeznania i poprzez to cierpią Bogu winni obywatele !!! Ale o tym już nie piszecie Panie rzeczniku !!!


Anuluj