Jak zwykle nagonka na BMW :-) A popatrzcie jak jeżdżą kierowcy marki TOYOTA. .. .. masakra!czemunie?
Jak zwykle nagonka na BMW :-) A popatrzcie jak jeżdżą kierowcy marki TOYOTA. .. .. masakra!