UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, Spotykam się z tymi oprawcami, bo nieraz trafiają do mnie i śmieją mi się w twarz. " to ja myślę, że postawić ich w centrum Elbląga i niech elblążanie wezmą ze sobą łopaty i czekają aż uśmieszek zniknie :)