UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

,, Spotykam się z tymi oprawcami, bo nieraz trafiają do mnie i śmieją mi się w twarz. " to ja myślę, że postawić ich w centrum Elbląga i niech elblążanie wezmą ze sobą łopaty i czekają aż uśmieszek zniknie :)


Anuluj