UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaha - zgłoszenie interwencji skutkuje natychmiastowo podjęciem działań może przez dyżurnego tak ale nie patrol - haha rok temu zgłaszałem ze środy na czwartek o 3 w nocy awanturę domową włącznie z tłuczeniem talerzy - chłopcy radarowcy jechali 40 minut - dłużej niż z dworca PKP nad Jar w godzinach szczytu - a no tak -korki były;)

jerzyWawrzyniec

Anuluj