UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wolę mieszkać na wsi niż w mrówkowcu, mam tu cisze i spokój@ - Co ty pieprzysz ! To ty chyba nie mieszkasz na wsi, podaj nazwę wsi, gdzie masz cisze i spokój !!
@Wolę mieszkać na wsi niż w mrówkowcu, mam tu cisze i spokój@ - Co ty pieprzysz ! To ty chyba nie mieszkasz na wsi, podaj nazwę wsi, gdzie masz cisze i spokój !!