UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wolę mieszkać na wsi niż w mrówkowcu, mam tu cisze i spokój@ - Co ty pieprzysz ! To ty chyba nie mieszkasz na wsi, podaj nazwę wsi, gdzie masz cisze i spokój !!


Anuluj