UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nie posadzą ich to oni nadal będą jeździć bez prawka, po pijaku i będa mieli w d. pie wymiar sprawiedliwości, życie i zdrowie innych już mają gdzieś to ludzkie śmieci są i trzeba takich utylizować !

KatNaDrogowychMorderców

Anuluj