UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wolę mieszkać na wsi niż w mrówkowcu, mam tu cisze i spokój a w mrówkowcu tylko szansę na pisanie głupich komentarzy;)
Wolę mieszkać na wsi niż w mrówkowcu, mam tu cisze i spokój a w mrówkowcu tylko szansę na pisanie głupich komentarzy;)