UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wolę mieszkać na wsi niż w mrówkowcu, mam tu cisze i spokój a w mrówkowcu tylko szansę na pisanie głupich komentarzy;)


Anuluj