UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można zgłosić interwencję? Zgłosić, to można zdarzenie itp, a interwencję dopiero można podjąć (lub nie).
hmm...
Jak można zgłosić interwencję? Zgłosić, to można zdarzenie itp, a interwencję dopiero można podjąć (lub nie).
hmm...