UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawa ta dysputa - wszyscy udowadniaja sobie wyzszosc tzw. alternatywnych sposobow pozyskiwania energii nad "tradycyjnymi". Przeca chyba kazde dziecie dzisiaj o tym wie... kwestia JAK to sie robi i GDZIE. Ustawianie wiatrakow byle gdzie narobi trochu problemow, ktore ktos bedzie musial za czas jakis likwidowac [no i za czyjas kase]. Wiadomo poza tym wszem i wobec, ze wiatruny takie nie nadaja sie do stawiania w towarzystwie czegokolwiek co zyje - co potwierdzi kazdy zajmujacy sie tym tematem [no, chyba ze jest "niezaleznym" expertem oplacanym przez dana firme ;)].. Trzeba stawiac wiatraki, tylko ze tam, gdzie mozna je stawiac... poza tym istnieja jeszcze takie rzeczy jak BATERIE SLONECZNE [wbrew pozorom naslonecznienie u nas nie jest zle, a wydajnosc baterii z roku na rok rosnie], ELEKTROWNIE WODNE/ZASILANE SILA FAL, mozna zagospodarowac gazy z wysypiska smieci i nie wiem co jeszcze... i powtarzajac zlota mysl przewijajaca sie tu ze 20 razy: one tez sa znacznie przyjemniejsze od koxu ;) i wegla...

welur

Anuluj