UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze by było, żeby pochwalili się jak szybko z osoby niewinnej potrafią zrobić przestępce ! Bo im na to przepisy pozwalają i zawsze potrafią na wszystko znaleźć pragrafik. Chyba nie o takie postępowanie chodzi obywatelom:) wszystko powinno odbywać zgodnie prawem i w granicy prawa także dla funkcjonariuszy policji.