UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To, że kierowca mercedesa gnał, to jeszcze można zrozumieć, odpowiedni stan opon, dobry stan nawierzchni, itp itd. ryzykuje mandatem, jego sprawa. Ale kierowca BMW to. .. .idiota.

JakzwykleBMW

Anuluj