UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, że kierowca mercedesa gnał, to jeszcze można zrozumieć, odpowiedni stan opon, dobry stan nawierzchni, itp itd. ryzykuje mandatem, jego sprawa. Ale kierowca BMW to. .. .idiota.
JakzwykleBMW
To, że kierowca mercedesa gnał, to jeszcze można zrozumieć, odpowiedni stan opon, dobry stan nawierzchni, itp itd. ryzykuje mandatem, jego sprawa. Ale kierowca BMW to. .. .idiota.
JakzwykleBMW