UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Objeździłem miasto i okolicę, na Yanosiku jedną kontrolę widać, nic dziwnego że takie mizerne wyniki z nietrzeźwymi.
Objeździłem miasto i okolicę, na Yanosiku jedną kontrolę widać, nic dziwnego że takie mizerne wyniki z nietrzeźwymi.