UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak jest karac nietrzezwych, i pijanych za kolkiem, jestem za, stancie przy zabkach przypuszczam co 3 kierujacy po piwo podjechal

bolec

Anuluj