UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak jest karac nietrzezwych, i pijanych za kolkiem, jestem za, stancie przy zabkach przypuszczam co 3 kierujacy po piwo podjechal
bolec
tak jest karac nietrzezwych, i pijanych za kolkiem, jestem za, stancie przy zabkach przypuszczam co 3 kierujacy po piwo podjechal
bolec