UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedy monitoring w całej komendzie zamontujecie?????w calym miesiecie kamery sa. .. lepiej tym sie pochwalcie. .. ..
żądam-MONITORINGU!!!!!!!!!!!
kiedy monitoring w całej komendzie zamontujecie?????w calym miesiecie kamery sa. .. lepiej tym sie pochwalcie. .. ..
żądam-MONITORINGU!!!!!!!!!!!