UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedy monitoring w całej komendzie zamontujecie?????w calym miesiecie kamery sa. .. lepiej tym sie pochwalcie. .. ..

żądam-MONITORINGU!!!!!!!!!!!

Anuluj