UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny dowód na to, że jak popełniać przestępstwa TO TYLKO w Elblągu! Biegać z nożem, grozić ludziom, zranić Policjanta. .. i dostać rok odsiadki. Jak tak dalej pójdzie to wszelki element z całej Polski będzie zjeżdżać się do Elbląga aby tutaj "robić swoje".
KKKKK1