UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny dowód na to, że jak popełniać przestępstwa TO TYLKO w Elblągu! Biegać z nożem, grozić ludziom, zranić Policjanta. .. i dostać rok odsiadki. Jak tak dalej pójdzie to wszelki element z całej Polski będzie zjeżdżać się do Elbląga aby tutaj "robić swoje".

KKKKK1

Anuluj