UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co mu te kule??Przecież po wiejskiej śmiga bez nich, że hejjj szczególnie po bro. .. Rok to zdecydowanie za mało dla takiego. Ciekawe czy posiedzi w więzieniu czy dalej w tym ośrodku w Barczewie gdzie każdy go tłucze.
marks