UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co mu te kule??Przecież po wiejskiej śmiga bez nich, że hejjj szczególnie po bro. .. Rok to zdecydowanie za mało dla takiego. Ciekawe czy posiedzi w więzieniu czy dalej w tym ośrodku w Barczewie gdzie każdy go tłucze.

marks

Anuluj