UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj Ziobro ma jeszcze sporo do zrobienia. Za zranienie policjantki rok, wyjdzie po pół. W USA to już by nie żył, i to jest najlepsze rozwiązanie.

hamulcowy

Anuluj