UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj Ziobro ma jeszcze sporo do zrobienia. Za zranienie policjantki rok, wyjdzie po pół. W USA to już by nie żył, i to jest najlepsze rozwiązanie.
hamulcowy
Oj Ziobro ma jeszcze sporo do zrobienia. Za zranienie policjantki rok, wyjdzie po pół. W USA to już by nie żył, i to jest najlepsze rozwiązanie.
hamulcowy