UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczytaj proszę w literaturze psychologicznej o racjonalizacji wyboru postrzeganiu samego siebie, o dysonansie poznawczym i jeszcze kilku innych ciekawostkach. Wyobraź sobie w jakim stopniu dotyczy to ciebie, bo przecież podlegasz tym samym procesom choć może w innym stopniu. Może wtedy zrozumiesz że świat nie jest czarno-biały. Pozdrawiam