UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kogo obchodzi mąż tyran? Ludzie, jest XX! wiek, można się rozwieźć i wieźć spokojne życie, bez tyranii. To nie jest średniowiecze, ani państwo muzułmańskie.
A kogo obchodzi mąż tyran? Ludzie, jest XX! wiek, można się rozwieźć i wieźć spokojne życie, bez tyranii. To nie jest średniowiecze, ani państwo muzułmańskie.