UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nawet niewiesz jak blisko prawdy jestes... po wejsciu do unii TU tj. Elblag i okolice ma nie byc zadnego przemyslu (!!!) tylko krajobrazy.. parki.. turystyka... ciekawe ile ludzi o tym wie :/
nawet niewiesz jak blisko prawdy jestes... po wejsciu do unii TU tj. Elblag i okolice ma nie byc zadnego przemyslu (!!!) tylko krajobrazy.. parki.. turystyka... ciekawe ile ludzi o tym wie :/