UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nawet niewiesz jak blisko prawdy jestes... po wejsciu do unii TU tj. Elblag i okolice ma nie byc zadnego przemyslu (!!!) tylko krajobrazy.. parki.. turystyka... ciekawe ile ludzi o tym wie :/


Anuluj