UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
upieram się, że panorama Fromborka wygląda i wyglądała zupełnie nie tak, to jest bardzo ładny widok na katedrę fromborską z Wieży Radziejowskiego pozdrawiam
upieram się, że panorama Fromborka wygląda i wyglądała zupełnie nie tak, to jest bardzo ładny widok na katedrę fromborską z Wieży Radziejowskiego pozdrawiam