UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

upieram się, że panorama Fromborka wygląda i wyglądała zupełnie nie tak, to jest bardzo ładny widok na katedrę fromborską z Wieży Radziejowskiego pozdrawiam


Anuluj