UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze by tak kupic od rosyjskich "jubilerow" odpady radioaktywne z elektrowni atomowych. To podobno wystarczy do stworzenia "brudnej" bomby nuklearnej, ktora by wystarczyla jako bron odstraszajaca potencjalnych najezdzcow. No oczywiscie po zorganizowaniu nosnikow tych ladunkow (jakies dobre rakiety).

Kazik.2000

Anuluj