UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do wszystkich czytelników!! Od 19 listopada leżałam w Elblągu na oddziale patologii ciąży, i tak się złożyło, że ta niby zgwałcona dziewczyna też leżała, oczywiście w ciąży z trzecim dzieckiem. (dwójkę dzieci jej już zabrali do rodzin zastępczych) chodziła po wszystkich pokojach i opowiadala nie stworzone historie. Współczuję dla tego dzieciatka że musi być skazane na taką matkę!!! W styczniu zgwałcona a w marcu zachodzi w ciążę. Z tego co się słyszy to zgwałcona kobieta latami nie może dojść do siebie, a tutaj rozmowa na luzie!!!!!
Małą