UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tylko pokazuje, że gdy się "pali pod tyłkiem" to już NIE MA przyjaciół. Jeden zrzuca winę na drugiego. Aby tylko ten drugi nie miał tak dobrze i też siedział.

Bogdan123

Anuluj