UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za drobne kradzieże. .. .? Powinien to publicznie odpracować, a tak poszedł sobie odpocząć za nasze pieniądze. Gdzie tu logika? co za prawo? A jak wyjdzie, pójdzie do MOPS-u po zasiłek, bo mu się należy. A co najlepsze?-. .. .. dadzą!!! ŻYĆ NIE UMIERAĆ


Anuluj