UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu Qukiz z Liroyem chcą doprowadzić ten bandycki kraj do normalności. OC za pojazd użytkowany a nie jak do tej pory za przyczepę kempingową czy motocykl jak pół roku stoi w garażu. To samo z punktami karnymi, jeździsz bezpiecznie bez mandatów to masz po roku bonus.
Figarol