UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze go ukarac bo to czlowiek ktory mysli rozporkiem a nie glowa a do tego wykorzystuje stanowisko do niecnych celow i jeszcze jest z olsztyna ,mozna rypnac niezly wyrok
Pero
Dobrze go ukarac bo to czlowiek ktory mysli rozporkiem a nie glowa a do tego wykorzystuje stanowisko do niecnych celow i jeszcze jest z olsztyna ,mozna rypnac niezly wyrok
Pero