UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze go ukarac bo to czlowiek ktory mysli rozporkiem a nie glowa a do tego wykorzystuje stanowisko do niecnych celow i jeszcze jest z olsztyna ,mozna rypnac niezly wyrok

Pero

Anuluj