UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znając elbląski sąd, to faceta uniewinnią i wypłacą mu odszkodowanie z podatników pieniędzy. Sorki, ale mam takie przypuszczenia, po wyroku "ratowników-gwałcicieli". ..
Znając elbląski sąd, to faceta uniewinnią i wypłacą mu odszkodowanie z podatników pieniędzy. Sorki, ale mam takie przypuszczenia, po wyroku "ratowników-gwałcicieli". ..