UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znając elbląski sąd, to faceta uniewinnią i wypłacą mu odszkodowanie z podatników pieniędzy. Sorki, ale mam takie przypuszczenia, po wyroku "ratowników-gwałcicieli". ..


Anuluj