UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, tak - wszyscy przeciwnicy mają rację! Utwórzmy jeden wielki skansen czy park krajobrazowy, czy - obojętnie jak to zwał - na całą Polskę i żyjmy w tym skansenie. Cały świat będzie przyjeżdżał nas oglądać- Przynajmniej będą wpływy z turystyki zagranicznej.

Zbychu L.

Anuluj