UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na wiochach tak jeżdżą czyli stanowczo za szybko !!! Tylko Policja dlaczego tak mało zajmuje się terenami wiejskimi??? A naprawdę powinna !!!!


Anuluj