UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wiochach tak jeżdżą czyli stanowczo za szybko !!! Tylko Policja dlaczego tak mało zajmuje się terenami wiejskimi??? A naprawdę powinna !!!!
Na wiochach tak jeżdżą czyli stanowczo za szybko !!! Tylko Policja dlaczego tak mało zajmuje się terenami wiejskimi??? A naprawdę powinna !!!!