UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam propozycję dla dziennikarzy do kolejnego wywiadu. Ostatnio dużo mówi się o ustawie deubekizacyjnej, która wejdzie w życie od stycznia 2017 r. , jak również o pozbawieniu do końca br. stanowisk i funkcji byłych zomowców i milicjantów. Może pojawi się artykuł, ile i jakich stanowisk i funkcji zostanie zwolnionych, ilu zomowców i milicjantów jest jeszcze w szeregach policji. Oczywiście chodzi o Elbląg, ewentualnie Braniewo, Pasłęk.
wuwe5