UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

paweł z gdańska fajnie ze ktos sie ze mna zgadza . co do tych prac budowlanych to moze nie bedzie takiej koniecznosci mozna przeciez wykorzystac istniejacą sieć

ekolog

Anuluj