UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
paweł z gdańska fajnie ze ktos sie ze mna zgadza . co do tych prac budowlanych to moze nie bedzie takiej koniecznosci mozna przeciez wykorzystac istniejacą sieć
ekolog
paweł z gdańska fajnie ze ktos sie ze mna zgadza . co do tych prac budowlanych to moze nie bedzie takiej koniecznosci mozna przeciez wykorzystac istniejacą sieć
ekolog